generál Laudon
porcelán, biskvitový, pestře malovaný, na základně zlacený nápis "Laudon Feldmarschall", Vídeň, vtlačená značka a datace (1)859, výška 19,5 cm, restaurovaná šavle a hůl (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
generál Laudon
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |